Ecotech H27 Panther
   Ecotech H27 Panther
   Ecotech H27 Panther
   Ecotech H27 Panther
   Ecotech H27 Panther
   Ecotech H27 Panther
   Ecotech H27 Panther
   Ecotech H27 Panther
   Ecotech H27 Panther
   Ecotech H27 Panther
   Ecotech H27 Panther
   Ecotech H27 Panther

   Ecotech H27 Panther

   Opinia (0)
   219 900,00 zł
   brutto
   OFERTA CENOWA - POKAZ: 601 886 796 - [email protected]
   Ilość:
   Loading...
   Napisz opinię

   EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

   POKAZ - OFERTA: Piotr Adamek / 601 886 796 / [email protected]

   Zapraszamy na dedykowaną STRONĘ PRODUKTOWĄ kosiarki gąsienicowej Ecotech H27 Panther.

   Legendarna jednostka napędowa Honda iGXV

   Siłę napędową kosiarki gąsienicowej Ecotech H27 Panther stanowi japoński, dwucylindrowy silnik benzynowy Honda iGXV800 o mocy 26 koni mechanicznych. Integracja elektronicznego systemu wtrysku paliwa (EFI), wraz z zaawansowaną konstrukcją komory spalania i zintegrowanym cyfrowym zapłonem (CDI) ze zmiennym taktowaniem, zapewniają dużą oszczędność paliwa, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności pracy. Zintegrowany, elektroniczny regulator obrotów (STR) automatycznie dostosowuje obroty silnika do obciążenia i zmieniających się warunków terenowych, w pełni autonomicznie zarządzając kluczowymi aspektami pracy silnika.

   Szybka, responsywna i stworzona do morderczej pracy

   Wysoką dynamikę pracy i responsywność oraz prędkość roboczą dochodzącą do 7km/h zapewnia wspomaganie układu napędowego dedykowaną pompą hydrauliczną z wysokim przepływem oleju. Aby zapewnić wydajne chłodzenie maszyny, szczególnie podczas pracy w wysokich temperaturach, układ hydrauliczny wyposażono w wymiennik ciepła z wentylatorem chłodzącym, który utrzymuje stałą temperaturę oleju zasilającego pompę hydrauliczną. W celu zapewnienia optymalnego poziomu chłodzenia, wentylator automatycznie zmienia kierunek obrotów, na bieżąco czyszcząc żebra chłodnicy z zalegających zanieczyszczeń.

   Doskonała przyczepność na stromych skarpach

   Skuteczne i szybkie wykaszanie terenów o pochyłości nawet do 60 stopni (stoki, skarpy, rowy), zarówno na twardej jak i miękkiej, wilgotnej nawierzchni, osiągnięto dzięki zastosowaniu unikalnej kombinacji gąsienicowego układu jezdnego z opatentowanym systemem ciągłego monitorowania napięcia obydwu gąsienic (szerokość gąsienic 18cm, bieżnik o głębokim profilu), optymalnie dopasowanej wagi urządzenia oraz bardzo nisko osadzonemu środkowi ciężkości. Dowodem doskonałych właściwości trakcyjnych kosiarki gąsienicowej Ecotech H27 Panther są liczne testy polowe oraz materiały video przedstawiające maszynę podczas pracy.

   Do koszenia pielęgnacyjnego i pracy na nieużytkach

   Dokładne rozdrobnienie gęsto i wysoko porastających traw oraz możliwość skutecznego przedzierania się przez dziką roślinność (chwasty, krzewy, małe drzewka do 60mm średnicy) to zasługa układu tnącego składającego się ze stalowej listwy centralnej, z osadzonymi na krawędziach dwoma obracalnymi nożami uchylnymi, wykonanymi z odpornej na ścieranie i uderzenia stali typu hardox. Czołowa płyta najazdowa umieszczona jest na dwóch wspornikach, które w kontakcie z grubym lub wysokim obiektem unoszą płytę do góry, umożliwiając maszynie bezpieczne "najechanie" na przeszkodę. Zespół luźno opadających, metalowych łańcuchów skutecznie izoluje przed przedostawaniem się niebezpiecznych obiektów (kamienie, korzenie) na zewnątrz kosiska.

   Sterowana zdalnie i niezwykle precyzyjna

   Możliwość pracy w bardzo niekorzystnych warunkach terenowych i w bezpiecznej dla operatora odległości od strefy roboczej umożliwia system zdalnego sterowania przez pilota renomowanej marki Autec. W kontekście utrzymania przez maszynę prostej linii jazdy (szczególnie na stromej skarpie), zespół specjalistów Autec stworzył spersonalizowany układ sterowania, który umożliwia operatorowi manewrowanie maszyną za pomocą dwóch joysticków (góra, dół, lewo, prawo), podczas gdy dwa potencjometry regulują prędkość jazdy w zakresie od 0 do 100%. Nowy układ sterowania kontroluje również prędkość jednego toru względem drugiego, aby zneutralizować efekt grawitacji, poprawiając stabilność na pochyłym terenie i umożliwiając maszynie poruszanie się w linii prostej.

   Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

   Dla maksymalnego bezpieczeństwa i wygody operatora, kosiarkę skarpową Ecotech H27 Panther wyposażono seryjnie w awaryjne przyciski STOP, światła ostrzegające o niskim poziomie paliwa oraz lampę sygnalizacyjno-ostrzegawczą.

   ECOTECH
   37156
   2 Przedmioty

   Opis

   Max. średnica gałęzi (cm)
   6
   Producent silnika
   Honda
   Model silnika
   iGXV 800
   Typ silnika
   hybrydowy
   Rozruch
   elektryczny
   Moc silnika (KM)
   26
   Ilość cylindrów
   2
   Pojemność silnika (cm³)
   779
   Pojemność zbiornika oleju (L)
   2.0
   Pojemność zbiornika paliwa (L)
   18
   Szerokość robocza (cm)
   100
   Zakres wysokości koszenia (mm)
   20 - 120
   Regulacja wysokości koszenia
   centralna - wszystkie koła razem
   Napęd
   z napędem
   Przekładnia
   hydrauliczna
   Regulacja prędkości napędu
   tak
   Prędkość jazdy przód / tył (km/h)
   0 - 7
   Funkcje koszenia
   mielenie
   Korpus
   stal
   Waga (kg)
   650
   Gwarancja konsument
   36 miesięcy (silnik), 12 miesięcy

   Specyficzne kody

             

   ℹ️ Wyświetlane opinie są moderowane. Nie weryfikujemy, czy pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt.

   Napisz opinię o produkcie

   Brak opinii użytkowników

   Napisz opinię o produkcie
   Ecotech H27 Panther

   Zobacz także

   16 innych produktów w tej samej kategorii:

   Ecotech H27 Panther

   219 900,00 zł
   brutto