Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej z Naszej Polityki prywatności i plików cookies.
GARDENA
GARDENA

KOSIARKA.PL to Sklep Partnerski GARDENA. Jako autoryzowany dystrybutor oferujemy pełną gamę urządzeń i narzędzi ogrodowych marki GARDENA.
W naszym sklepie online zamówisz narzędzia do pielęgnacji ogrodu z serii GARDENA Combisystem, Terraline, narzędzia zimowe, dmuchawy i odkurzacze oraz opryskiwacze, a także rękawice i akcesoria do ogrodu.
W kateg...

KOSIARKA.PL to Sklep Partnerski GARDENA. Jako autoryzowany dystrybutor oferujemy pełną gamę urządzeń i narzędzi ogrodowych marki GARDENA.
W naszym sklepie online zamówisz narzędzia do pielęgnacji ogrodu z serii GARDENA Combisystem, Terraline, narzędzia zimowe, dmuchawy i odkurzacze oraz opryskiwacze, a także rękawice i akcesoria do ogrodu.
W kategorii Pielęgnacja drzew i krzewów oferujemy ręczne nożyce do żywopłotu, gałęzi czy wysokich krzaków, sekatory, piły ogrodowe oraz siekiery.
Marka GARDENA, która należy do grupy Husqvarna to wysokiej jakości kosiarki elektryczne, kosiarki bębnowe, wykaszarki elektryczne, akumulatorowe nożyce do żywopłotu, elektryczne wertykulatory i aeratory, siewniki oraz ręczne nożyce do trawy. Od kilku lat GARDENA wyspecjalizowała się również z robotach koszących, które umożliwiają automatyczne koszenie trawników. Robot kosiarkowy może być zarządzany wraz z innymi urządzeniami w ramach GARDENA Smart System.

Gardena to również szeroki wybór akcesoriów do nawadniania ręcznego jaki i do automatycznego nawadniania ogrodów. W kategorii Woda znajdziesz niezawodne Pompy (pompy głębinowe, pompy do brudnej wody, pompy do deszczówki oraz wiele innych pomp ogrodowych oraz zestawów hydroforowych). W tej kategorii dostępny jest również popularny Original GARDENA System, czyli szeroki asortyment szybkozłączy, pistoletów i lanc do węży ogrodowych. Innym popularnym rozwiązaniem wprowadzonym przez markę GARDENA jest Micro-Drip-System – system nawadniania kropelkowego, który służy do wygodnego, oszczędzającego wodę nawadniania rzędów roślin oraz upraw kwiatowych i rabat warzywnych. Wygodnym systemem są również automatyczne konewki. Automatyczne konewki Gardena to w pełni automatyczny system nawadniania kropelkowego, który pozwoli Ci zapomnieć o podlewaniu.

Pielęgnacja trawnika wymaga odpowiedniego nawadniania. Najpopularniejszym sposobem podlewania ogrodu jest podlewanie za pomocą węża ogrodowego. Węże ogrodowe firmy GARDENA posiadają 20 letnią gwarancję. Prawidłowe przechowywanie węża ogrodowego umożliwią oferowane przez nas nosidełka i bębny na wąż ogrodowy wyprodukowane przez GARDENA. Osobom wymagającym polecamy system Pipeline marki GARDENA, który umożliwia zamontowanie węża pod ziemią, dzięki czemu wąż nie burzy krajobrazu. Na naszej stronie internetowej KOSIARKA.PL poznacie również Sprinklersystem GARDENA pozwalający na prawidłowe nawadnianie trawnika za pomocą zainstalowanego pod ziemią systemu zraszaczy wynurzalnych. Nawadnianie w ogrodzie może być zarządzane za pomocą sterowników nawadniania pozwalających na zaprogramowanie podlewania ogrodu.
Mycie okien, samochodu czy podjazdów umożliwią urządzenia z serii GARDENA Cleansystem.

W naszym sklepie internetowym dostępna jest już nowa linia GARDENA City Gardening, która pozwoli na pielęgnację niewielkich ogrodów miejskich umieszczonych na tarasach, balkonach i dachach.

GARDENA to jedna z tych marek, których jakość zapamiętuje się na długo. Jako autoryzowany Sklep Partnerski bierzemy udział w firmowych szkoleniach dzięki czemu znamy wszystkie systemy i urządzenia, oferując naszym indywidualnym klientom fachowe doradztwo. Zapraszamy do współpracy również profesjonalistów, szczególnie firmy z branży ogrodniczej: osoby projektujące ogrody, firmy ogrodnicze i brukarskie. 

Więcej

GARDENA Jest 42 produktów.

Podkategorie

 • Smart System

  Z GARDENA smart system nowoczesny ogród stał się teraźniejszością. Dzięki nowemu systemowi GRADENA smart życie może być jeszcze łatwiejsze. W jednej aplikacji znajdziesz wszystko do pielęgnacji i nawadniania ogrodu z dowolnego miejsca o dowolnym czasie.

 • City Gardening

  Dzięki GARDENA city gardening możesz zamienić miejską dżunglę na zielony i pachnący ogród bezpośrednio za twoimi drzwimi.

 • Woda

  Dzięki GARDENIE nawet najbardziej wymagający ogród dostanie to czego potrzebuje. Właściwe nawadnianie to klucz do tego, by rośliny oraz trawnik zachowały świeży i zielony wygląd.

 • Pielęgnacja trawnika

  Dzięki odpowiedniej pielęgnacji twój trawnik będzie wizytówką twojego ogrodu. Urządzenia GARDENA zapewnią właściwą pielęgnację trawnika aby był piękny i zielony. 

 • Pielęgnacja drzew i...

  Produkty GARDENA do przycinania, formowania oraz piłowania to wszystko czego potrzebują twoje krzewa, drzewa oraz żywopłoty aby pozostały świeże i zachowały zdrowy wygląd.

 • Narzędzia ogrodowe

  Pielęgnacja gleby, grządek i rabat jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Dzięki narzędziom GARDENA do ręcznych prac twój ogród nabierze nowego blasku.