Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej z Naszej Polityki prywatności i plików cookies.
Maszyny ogrodnicze

W kategorii maszyny ogrodnicze sklepu internetowego kosiarka.pl znajduje się szeroki asortyment maszyn do ogrodu takich, jak: pilarki łańcuchowe, kosy i podkaszarki (spalinowe, elektryczne, akumulatorowe), urządzenia do cięcia żywopłotu, czyli nożyce do żywopłotu czy nożyce akumulatorowe. W naszym sklepie online znajdziesz również myjki ciśnieni...

W kategorii maszyny ogrodnicze sklepu internetowego kosiarka.pl znajduje się szeroki asortyment maszyn do ogrodu takich, jak: pilarki łańcuchowe, kosy i podkaszarki (spalinowe, elektryczne, akumulatorowe), urządzenia do cięcia żywopłotu, czyli nożyce do żywopłotu czy nożyce akumulatorowe. W naszym sklepie online znajdziesz również myjki ciśnieniowe umożliwiające mycie podjazdów i chodników, maszyny do wertykulacji i napowietrzania trawnika czyli wertykulatory i aeratory, narzędzia mechaniczne umożliwiające odśnieżenie chodników - inaczej odśnieżarki (marek TORO, VEGA, Snapper i Ariens), wiertnice glebowe, glebogryzarki, dmuchawy i odkurzacze do liści, rębaki i łuparki umożliwiające rozdrobnienie gałęzi, opryskiwacze (Marolex, Gardena, Hozelock), przecinarki, zamiatarki, wiertnice glebowe, agregaty oraz nowość na polskim rynku: maszyny do pozyskania peletu z praktycznie każdego rodzaju rozdrobnionego materiału, czyli peleciarki włoskiej firmy NEGRI. 

Więcej

Maszyny ogrodnicze Jest 158 produktów.