Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej z Naszej Polityki prywatności i plików cookies.
Nawadnianie
Nawadnianie
Pompy, hydrofory, węże ogrodowe, bębny, złączki, zraszacze, nawadnianie kropelkowe, nawadnianie wynurzalne, akcesoria do nawadniania, system nawadniania

Nawadnianie Jest 49 produktów.

Podkategorie

 • Pompy i hydrofory
 • Węże, bębny, złączki
 • Nawadnianie kropelkowe

  Nawadnianie kropelkowe to jedna z najnowocześniejszych i najwygodniejszych form nawadniania. 

  Podstawowym założeniem w nawadnianiu kropelkowym jest to by woda kapała powoli do korzeni roślin. Jest to najbardziej bezpośredni sposób podlewania, ponieważ woda i inne substancje trafiają bezpośrednio do strefy korzeniowej roślin.

  To natomiast pozwala zaoszczędzić na zużyciu wody i zmniejszyć zapotrzebowanie na nawozy. Szacuje się, że w ten sposób można zaoszczędzić nawet aż do 70% wody (w odniesieniu do podlewania tradycyjnego).

  W ofercie znajdują się wszystkie niezbędne elementy umożliwiające nawadnianie kropelkowe w optymalnym stopniu - system Easy Drip System firmy Hozelock lub system Micro Drip System marki GARDENA.

 • Nawadnianie wynurzalne

  GARDENA Sprinklersystem to bogata oferta zraszaczy wynurzalnych i elementów podłączeniowych. Idealna dla zmęczonych ręcznym podlewaniem ogrodu lub chcących po prostu mieć więcej wolnego czasu. Nawadnianie wynurzalne polega na umieszczeniu pod ziemią ciągu zraszaczy. Zraszacze wychodząc spod ziemi nawodnią dokładnie i równomiernie nasz trawnik.

  Zraszacze mogą być montowane osobno, w oddzielnych sekcjach nawadniających lub wszystkie razem w jednej sekcji.

 • Zraszacze powierzchniowe

  Ogrodowe zraszacze powierzchniowe służą do nawadniania działek i małych ogrodów. Zraszacz jest zasilany za pomocą węża ogrodowego. Można go ustawić w dowolnym miejscu ogrodu. Przy wyborze zraszacza należy kierować się wielkością oraz kształtem powierzchni, którą chcemy nawodnić.

 • Akcesoria do nawadniania

  GARDENA Pipeline umożliwia wygodne pobieranie wody do domu lub ogrodu, niczym prądu z gniazdka.
  Sterowniki i programatory takich firm jak Hozelock czy Gardena nawadniania umożliwiają 
  łatwe ustawienie obszarów i czasu podlewania ogrodu. Istnieje możliwość podłączenia czujnika deszczowego i/lub czujnika wilgotności, co pozwoli na oszczędność wody.
  Hozelock AquaDeco Hozelock to dekoracyjne bańki nawadniające, które dozują wodę zgodnie z potrzebami roślin wykorzystując powolny przepływ przez kapilarę.

 • GARDENA Cleansystem

  GARDENA Cleansystem to system do czyszczenia na mokro. Dzięki narzędziom GARDENA Cleansystem wykonasz wszelkie prace porządkowe, na mokro, w domu i w ogrodzie. Wystarczy po prostu połączyć trzonek z odpowiednią końcówką oraz wężem ogrodowym GARDENA, a następnie podłączyć system do kranu.