Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej z Naszej Polityki prywatności i plików cookies.

Marolex Master Ergo 3000

63374
Marolex Master Ergo 3000 Zobacz większe

 Ocena
:

0
0/5 - 0 opinii

Zobacz oceny
0
0
0
0
0

 Dodaj
Zobacz opinie

65,00 zł brutto

Dostawa i płatność

Koszty i czas dostawy

Koszt: Dostawa za darmo (zakupy powyżej 500 zł) lub 19 zł*
Czas: 1-3 dni roboczych (Dla Przelewu od zaksięgowania płatności na koncie, dla Rat od otrzymania informacji z Banku o przyznaniu kredytu.)

* w zależności od wybranej formy przesyłki

Metody płatności za towar:

Przelew
Pobranie

Dodaj do listy życzeń


Send to a friend

Marolex Master Ergo 3000

Marolex Master Ergo 3000

Master Ergo 3000 z lancą.

Recipient :

* Required fields

  or  Cancel

Więcej informacji

Master Ergo 3000 z lancą.

Opryskiwacze Master Ergo są kolejną odsłoną opryskiwaczy z rodziny Master. Wprowadzone zmiany i rozwiązania sprawiają, że stały się jednymi z najlepszych opryskiwaczy w swojej kategorii. Dzięki specjalnie wyprofilowanemu zbiornikowi podnieśliśmy komfort odkręcania głowicy od zbiornika natomiast poszerzony wlew sprawi, że wlewanie cieczy będzie jeszcze wygodniejsze. Przezroczysty pasek poziomu cieczy pozwoli łatwo ocenić jej poziom w zbiorniku. Dodatkowo opryskiwacze wyposażone są w system 3D FLEX, dzięki któremu możemy opryskiwać nieprzerwanie w każdym położeniu opryskiwacza. Ważnym elementem, który został wprowadzony jest przycisk Auto-blokady, umożliwia on przeprowadzanie oprysków bez konieczności ciągłego trzymania wciśniętego przycisku, co sprawia, że zdecydowanie podnosi się komfort pracy. Optymalnie dobrane pojemności sprawiają, że idealnie sprawdzają się do przeprowadzania zabiegów płynnymi środkami ochronnymi i pielęgnacyjnymi w domu, na tarasach i w ogrodzie. Stworzona dodatkowa opcja z lancą 15 cm lub 30 cm poszerza zakres przeprowadzanych zabiegów.

ZASTOSOWANIE: Szklarnie, ogrody, tarasy, balkony.

WYPOSAŻENIE: dysza posiadająca regulację kąta strumienia, wymienne dysze, kompatybilne ze wszystkimi opryskiwaczami firmy MAROLEX, auto przycisk blokujący strumień rozpylania cieczy, zbiornik o nowoczesnym kształcie, specjalne profilowanie ułatwia odkręcenie główki, uchwyt dopasowany do kształtu dłoni, umożliwia również zawieszenie opryskiwacza na „krawędzi”, zawór bezpieczeństwa chroniący zbiornik i Użytkownika, podwójna skala – w litrach i galonach U.S., półprzezroczysty zbiornik, ułatwiający widoczność poziomu cieczy, wysoka jakość podzespołów i uszczelnień, lekko działająca i bardzo wydajna pompka, 3D Flex – nowoczesny system zasysania cieczy, umożliwiający opryskiwanie w różnym nachyleniu urządzenia, możliwość stosowania dodatkowych akcesorii, np. osłonki herbicydowej, lancy 15/30 cm.

Dane techniczne

Nr katalogowyM3000L15
Typ silnikabez silnika
Pojemność (L)3.0
Waga (kg)0.56
Gwarancja konsument24 miesiące

Szczegóły

 Opinie o produkcie Marolex Master Ergo 3000 (0)

30 inne produkty w tej samej kategorii