Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej z Naszej Polityki prywatności i plików cookies.
Węże, bębny, złączki

Węże, bębny, złączki Jest 98 produktów.

Podkategorie

 • Węże ogrodowe

  Węże ogrodowe umożliwiają transportowanie wody w ogrodzie w celu podlewania roślin. Wąż ogrodowy może być zakończony dyszą zraszającą lub zraszaczem. Przy wyborze węża należy kierować się długością i średnicą węża oraz rodzajem materiału, z jakiego go wykonano. Wąż ogrodowy można nabyć osobno lub w zestawie z armaturą.

 • Bębny i wózki z wężem
  Bębny i wózki z wężem ogrodowym w zestawie umożliwiają sprawne nawijanie i rozwijanie węży oraz ich przechowanie. W tej kategorii znajdują się wózki w wersji z wężem, które umożliwiają wygodny transport węża po całym ogrodzie i wkoło domu oraz bębny z automatycznym zwijaczem (sprężyna lub silnik zasilany akumulatorem) z wężem o różnej długości w zestawie do montażu na ścianie.
 • Wózki na węże
 • Złączki do węży

  Złączki do węży służą do szczelnego i wygodnego podłączenia węża ogrodowego do kranu lub łączenia węża z innymi elementami systemu nawadniania naziemnego. W ofercie znajdują się przyłącza kranowe, łączniki gwintowane, nyple, trójramienne złączki, reparatory węża ogrodowego, rozdzielacze oraz inne łączniki i szybkozłącza. Przy wyborze przyłączy kranowych należy kierować się typem gwintu oraz średnicą. Przy wszystkich elementach należy zwrócić uwagę na wybierany rozmiar. Złączki są wykonane z tworzywa lub tworzywa i metalu. Dostępna jest również linia armatury technicznej GARDENA wykonanej z mosiądzu. 

 • Pistolety i lance

  Pistolety, lance i dysze to końcówki zraszające służące do podlewania roślin w ogrodzie. Pistolety i lance pozwalają na dostosowanie strumienia wody do potrzeb. Natomiast dysze umożliwiają regulację siły strumienia za pomocą obracanej końcówki. Lance skutecznie nawodnią rośliny rosnące w trudno dostępnych miejscach czy w kwietnikach. Kategoria obejmuje również natryski ogrodowe pozwalające na wzięcie prysznica w gorące dni. W ofercie znajdują się produkty renomowanych firm Gardena i Hozelock.

 • Original Gardena System

  GARDENA Original System oferuje proste nawadnianie ogrodu. Jedno „kliknięcie” sprawia, że podłączenie węża do kranu oraz innych elementów systemu jest łatwe i szczelne. Ergonomiczne produkty Original GARDENA System obejmują pistolety i lance zraszające oraz inne elementy systemu – przyłącza kranowe, szybkozłącza, szybkozłącza ze stopem czy reparatory.