Węże, bębny, złączki

Węże, bębny, złączki Jest 130 produktów.

Podkategorie

 • Węże ogrodowe

  Węże ogrodowe umożliwiają transportowanie wody w ogrodzie w celu podlewania roślin. Wąż ogrodowy może być zakończony dyszą zraszającą lub zraszaczem. Przy wyborze węża należy kierować się długością i średnicą węża oraz rodzajem materiału, z jakiego go wykonano. Wąż ogrodowy można nabyć osobno lub w zestawie z armaturą.

 • Bębny i wózki na węże

  Bębny i wózki na węże umożliwiają sprawne nawijanie i rozwijanie węża oraz jego przechowanie. W tej kategorii znajdują się również proste wieszaki na wąż. Bębny i wieszaki na wąż ogrodowy montuje się na ścianie, dzięki czemu zachowany zostanie porządek w ogrodzie czy garażu. Bębny mogą być wyposażone w system automatycznego zwijania, tak jak np. Gardena Comfort roll-up automatic. Wózki na wąż umożliwiają transport węża ogrodowego i komfortowe podlewanie dowolnego miejsca w ogrodzie. 

 • Złączki do węży

  Złączki do węży służą do szczelnego i wygodnego podłączenia węża ogrodowego do kranu lub łączenia węża z innymi elementami systemu nawadniania naziemnego. W ofercie znajdują się przyłącza kranowe, łączniki gwintowane, nyple, trójramienne złączki, reparatory węża ogrodowego, rozdzielacze oraz inne łączniki i szybkozłącza. Przy wyborze przyłączy kranowych należy kierować się typem gwintu oraz średnicą. Przy wszystkich elementach należy zwrócić uwagę na wybierany rozmiar. Złączki są wykonane z tworzywa lub tworzywa i metalu. Dostępna jest również linia armatury technicznej GARDENA wykonanej z mosiądzu. 

 • Pistolety i lance

  Pistolety, lance i dysze to końcówki zraszające służące do podlewania roślin w ogrodzie. Pistolety i lance pozwalają na dostosowanie strumienia wody do potrzeb. Natomiast dysze umożliwiają regulację siły strumienia za pomocą obracanej końcówki. Lance skutecznie nawodnią rośliny rosnące w trudno dostępnych miejscach czy w kwietnikach. Kategoria obejmuje również natryski ogrodowe pozwalające na wzięcie prysznica w gorące dni. W ofercie znajdują się produkty renomowanych firm Gardena i Hozelock.

 • Original Gardena System

  GARDENA Original System oferuje proste nawadnianie ogrodu. Jedno „kliknięcie” sprawia, że podłączenie węża do kranu oraz innych elementów systemu jest łatwe i szczelne. Ergonomiczne produkty Original GARDENA System obejmują pistolety i lance zraszające oraz inne elementy systemu – przyłącza kranowe, szybkozłącza, szybkozłącza ze stopem czy reparatory.