Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej z Naszej Polityki prywatności i plików cookies.

Katalog

Dostępność
Gwarancja konsument
Średnica (mm)
Długość (m)
Max. ciśnienie wody (bar)

eRaty Santander Consumer Bank

Złączki do węży
Złączki do węży

Złączki do węży służą do szczelnego i wygodnego podłączenia węża ogrodowego do kranu lub łączenia węża z innymi elementami systemu nawadniania naziemnego. W ofercie znajdują się przyłącza kranowe, łączniki gwintowane, nyple, trójramienne złączki, reparatory węża ogrodowego, rozdzielacze oraz inne łączniki i szybkozłącza. Przy wyborze przyłączy k...

Złączki do węży służą do szczelnego i wygodnego podłączenia węża ogrodowego do kranu lub łączenia węża z innymi elementami systemu nawadniania naziemnego. W ofercie znajdują się przyłącza kranowe, łączniki gwintowane, nyple, trójramienne złączki, reparatory węża ogrodowego, rozdzielacze oraz inne łączniki i szybkozłącza. Przy wyborze przyłączy kranowych należy kierować się typem gwintu oraz średnicą. Przy wszystkich elementach należy zwrócić uwagę na wybierany rozmiar. Złączki są wykonane z tworzywa lub tworzywa i metalu. Dostępna jest również linia armatury technicznej GARDENA wykonanej z mosiądzu. 

Więcej

Złączki do węży Jest 102 produktów.