Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej z Naszej Polityki prywatności i plików cookies.
Pistolety i lance
Pistolety i lance

Pistolety, lance i dysze to końcówki zraszające służące do podlewania roślin w ogrodzie. Pistolety i lance pozwalają na dostosowanie strumienia wody do potrzeb. Natomiast dysze umożliwiają regulację siły strumienia za pomocą obracanej końcówki. Lance skutecznie nawodnią rośliny rosnące w trudno dostępnych miejscach czy w kwietnikach. Kategoria o...

Pistolety, lance i dysze to końcówki zraszające służące do podlewania roślin w ogrodzie. Pistolety i lance pozwalają na dostosowanie strumienia wody do potrzeb. Natomiast dysze umożliwiają regulację siły strumienia za pomocą obracanej końcówki. Lance skutecznie nawodnią rośliny rosnące w trudno dostępnych miejscach czy w kwietnikach. Kategoria obejmuje również natryski ogrodowe pozwalające na wzięcie prysznica w gorące dni. W ofercie znajdują się produkty renomowanych firm Gardena i Hozelock.

Więcej

Pistolety i lance Jest 40 produktów.