Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej z Naszej Polityki prywatności i plików cookies.

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

eRaty Santander Consumer Bank

RATY z Kosiarka.plRaty w Santander Consumer Bank

Wybierz towar
Wybierz sposób dostarczenia dokumentacji
Odbierz towar

Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 3x0 zawartego na okres 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 2016-04-01 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1900 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 0 zł; całkowita kwota do zapłaty 1900 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 190,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 2016-04-15 r. do dnia 2016-05-15 r.

PROSAT Jerzy Fojcik występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem PROSAT Jerzy Fojcik. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny zdolności kredytowej Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

Raty w Credit Agricole

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się jakie to proste:

  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty - sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 20000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  • umowę i zakupy dostaniesz do domu

Sprawdź!

PROSAT Jerzy Fojcik oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.