Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

eRaty Santander Consumer Bank

Kosiarka.pl to istniejący od 2006 roku sklep internetowy. Przez ostatnie kilka lat aktywności w sieci nasz sklep zdobył sobie wielkie uznanie wśród tysięcy klientów. Mamy nadzieję, że najnowsze rozwiązania technologiczne, niespotykane dotąd w Polsce w sklepach ze sprzętem ogrodowym uczynią zakupy jeszcze łatwiejszymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów systematycznie będziemy poszerzać naszą ofertę oraz nieustannie rozwijać i rozbudowywać nowe funkcjonalności i ułatwienia dla użytkowników.

PROSAT to prywatna firma handlowa działająca na rynku od 1984r. zlokalizowana w południowo-zachodniej części województwa śląskiego. Posiadamy trzy punkty sprzedaży:

- Krzyżanowice (woj. śląskie);
- Racibórz (woj. śląskie);
- Kietrz (woj. opolskie);

Przez wiele lat wypracowaliśmy sobie lokalnie wysoką renomę, którą teraz poprzez sprzedaż internetową budujemy na poziomie ogólnopolskim. Do naszych najważniejszych celów od zawsze należały:

- Dbałość o dobre imię firmy zarówno w kraju jak i za granicą poprzez zwracanie szczególnej uwagi na obsługę klienta i jego zadowolenie
- Podnoszenie kwalifikacji zawodowych personelu poprzez szkolenia i kursy oraz tworzenie warunków sprzyjających kreatywności i innowacyjności;

Firma PROSAT prowadzi sklep internetowy WWW.KOTLY.COM - Technika grzewcza.

PROSAT to wiarygodne i fachowe informacje na każdy temat oraz zakupy, za które nie przepłacisz.