Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej z Naszej Polityki prywatności i plików cookies.

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

eRaty Santander Consumer Bank

KOSIARKA.PL to istniejący od 2006 roku sklep internetowy. Przez ostatnie kilka lat aktywności w sieci nasz sklep zdobył sobie wielkie uznanie wśród tysięcy klientów. Mamy nadzieję, że najnowsze rozwiązania technologiczne, niespotykane dotąd w Polsce w sklepach ze sprzętem ogrodowym uczynią zakupy jeszcze łatwiejszymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów systematycznie poszerzamy naszą ofertę oraz nieustannie rozwijamy i rozbudowujemy nowe funkcjonalności oraz ułatwienia dla użytkowników.

PROSAT to prywatna firma handlowa działająca na rynku od 1984r. zlokalizowana w południowo-zachodniej części województwa śląskiego. Posiadamy trzy salony sprzedaży:

- Krzyżanowice (woj. śląskie) - showroom KOSIARKA.PL
- Racibórz (woj. śląskie)
- Kietrz (woj. opolskie)

Przez wiele lat wypracowaliśmy sobie lokalnie wysoką renomę, którą poprzez sprzedaż internetową budujemy na poziomie ogólnopolskim i światowym. Do naszych najważniejszych celów od zawsze należały:

- Dbałość o dobre imię firmy zarówno w kraju jak i za granicą poprzez zwracanie szczególnej uwagi na obsługę klienta i jego zadowolenie
- Podnoszenie kwalifikacji zawodowych personelu poprzez szkolenia i kursy oraz tworzenie warunków sprzyjających kreatywności i innowacyjności;

Firma PROSAT prowadzi również sklep internetowy z Techniką Grzewczą - WWW.KOTLY.COM

PROSAT to wiarygodny i fachowy partner w branży Techniki Ogrodowej i Grzewczej oraz zakupy, za które nie przepłacisz.